Úvod    Nejnovější odkazy    Nejlépe hodnocené    Kontakt

VyhledáváníKategorie
Školy a učiliště
Blogy o koních
Jezdecké kluby
Přívěsy pro koně
Přeprava koní
Prodejny a e-shopy
Ranče a farmy
Sedláři
Služby
Výroba
Veterináři
Weby a magazíny o koních


reklama
Chci zde mít svou reklamu
Chci zde mít svou reklamu

NOVÉ ODKAZY

Jména pro koně
Databáze obsahující jména koní
Snažíte se přijít na vhodné jméno pro koně? V našem seznamu najdete přes tisíc jmen pro klisny a hřebce roztříděných pečlivě podle abecedy. Stačí si jen vybrat.
Vloženo: 27/2/2017 - Hodnocení: 0.00 - Ohodnoťte

Přístřešky pro koně
Plachtové mobilní přístřešky pro koně na prodej.
Potřebujete kvalitní a levný přístřešek pro koně na pastvinu? Plachtové přístřešky pořídíte již za pár tisíc, snadno se montují a lze je kdykoliv přesunout. Vyberte si z různých rozměrů a provedení.
Vloženo: 16/12/2016 - Hodnocení: 5.00 - Ohodnoťte

FotoŠárka - Šárka Veinhauerová - fotografie koní
Prezentace fotografky Šárky Veinhauerové - Specialistky na focení koní a na focení s koňmi ve volnosti i při práci.
Webová prezentace profesionální fotografky koní Šárky Veinhauerové s nabídkou focení Vašich koní a akcí s koňmi. Ve fotogaleriích je zde přehledně uspořádáno několik desítek tisíc jejich autorských fotografií koní a fotografií z koňských závodů a akcí. vice info na webu
Vloženo: 26/2/2016 - Hodnocení: 5.00 - Ohodnoťte

FotoŠárka - fotografie koní
Specializuji se na focení koní a na focení s koňmi ve volnosti i při práci.
Mám k dispozici rozsáhlou fotobanku a nabídku mých autorských fotografií koní a fotografií z koňských závodů a akcí. Tyto fotografie koní v galeriích je možno po vzájemné dohodě použít v plném rozlišení do časopisů, novin, prezentačních materiálů, na weby, pro reklamní účely, na fotoobrazy koní, plakáty koní, do kalendářů a jiné... vice info na mém webu
Vloženo: 26/2/2016 - Hodnocení: 3.00 - Ohodnoťte

Veterinární semináře pro jezdeckou veřejnost
Kurz první pomoci pro koně a jiné semináře
Veterinární semináře o zdraví a nemocech koní. Většina (i závažných) onemocnění koní se v počátečním stádiu projevuje pouze mírnou skleslostí, nebo neochotou k práci. Proto je důležité umět tyto prvotní příznaky rozpoznat a vědět, jak koni poskytnout první pomoc, a kdy volat veterináře. Moderní způsoby ustájení a využití koní s sebou samozřejmě nesou i mnoho "civilizačních chorob", kterým lze zabránit, nebo zmírnit jejich projevy pomocí preventivních opatření. Chcete-li se o životních projevech, fyziologických pochodech, onemocnění koní a jejich prevenci dozvědět více, navštivte některý z našich seminářů, nebo unikátní dvoudenní praktický Kurz první pomoci pro koně.
Vloženo: 29/6/2015 - Hodnocení: 0.00 - Ohodnoťte

EquTex
Výroba šitých jezdeckých potřeb
Zabývám se zakázkovou výrobou jezdeckých potřeb pro koně na míru a dle Vašeho návrhu. Pokud se snažíte odlišit od masy a máte dost odvahy pořídit si originální kousek pro svého čtyřnohého parťáka za rozumnou cenu, tak jste zde správně. Samozřejmě, pokud mi dáte volnou ruku a zadáte cenové rozpětí, jsem schopná něco originálního vymyslet sama. Novinka: Vlasním vyšívací stroj, včetně programu pro tvorbu výšivek. Nebojte se napsat.
Vloženo: 25/6/2015 - Hodnocení: 0.00 - Ohodnoťte

prodejna jezdeckých potřeb MUJKUN.cz
Vše pro koně a jezdce
Kamenný a internetový obchod MUJKUN.cz nabízí široký sortiment jezdeckých potřeb v centru Prahy. Každý týden cenové akce, každý měsíc nové zboží. Věrnostní program pro stálé zákazníky. Přijdťe se podívat: Prvního pluku 140 Praha 8 Karlín (nedaleko metra Florenc)
Vloženo: 19/4/2015 - Hodnocení: 0.00 - Ohodnoťte

Profesionální fotografování koní
Chcete získat profesionální fotografie koní na jezdeckých akcích?
Profesionální fotografka Martina Burianová se zaměřuje na fotografování koní na jezdeckých akcích naprosto jedinečným způsobem.
Vloženo: 19/2/2015 - Hodnocení: 0.00 - Ohodnoťte

Jak fotit koně
Chcete se naučit fotografovat koně? Naučíte se, jak ovládat foto techniku, jak se pohybovat v terénu, jak zachytit ty nejdůležitější okamžiky, jak na postprodukci a jak fotografie prezentovat.
Web je věnován tématu "Jak fotit koně". Je určený jak začátečníkům, tak pokročilým fotografům. Najdete zde plno zajímavých článků, videí, e-booků a workshopů, díky kterým se naučíte jak je to s focením koní.
Vloženo: 19/2/2015 - Hodnocení: 1.00 - Ohodnoťte

Bylinkové směsi pro koně
Bylinky pro koně
Prodáváme bylinky pro vaše koně a to jednodruhové nebo ve směsích, dále je možné po domluvě namíchat recept na obtíže, které právě trápí vašeho miláčka. Sestavujeme krmné dávky, nabízíme krmiva.
Vloženo: 26/1/2015 - Hodnocení: 0.00 - Ohodnoťte

EQUI katalog je členem mediální sítě